AKTUALNOŚCI

3 listopada 2023

Z przyjemnością informujemy, w piątek 03.11.2023 podpisaliśmy umowę na budowę budynku wielorodzinnego Garbary 102 dla inwestora Proxin…

25 października 2023
Kolejny kontrakt jaki udało nam się pozyskać, tym razem dla Inwestora NOVAFORM. Podejmiemy się wybudowania III etapu Osiedla Nowe Olendry…
20 października 2023
Na kolejnej budowie ukończyliśmy stan surowy. Tym razem dla RONSON inwestycji zlokalizowanej przy ul. Smardzewskiej. Tu również przygotowujemy się do dalszych etapów prac.
10 października 202
W piątek 6.10.2023 odbyła się uroczysta Wiecha na budowie MODENA, stan surowy budowy został zakończony. Teraz gotowi jesteśmy do prowadzenia dalszych prac.
3 sierpnia 2023
Miło nam poinformować, że jako Generalny Wykonawca zrealizujemy kolejny projekt tym razem dla VINCI Immobilier – Kamienica Garbary 68…

23 maja 2023

W piątek, 19 maja 2023 roku mieliśmy okazję obchodzić uroczyste zawieszenie wiechy na inwestycji Nowe Ogrody VIII, zlokalizowanej przy ul. Meissnera. Oznacza to, że prace dotyczące stanu surowego dobiegły końca i budowa wkracza w kolejny etap realizacji…

27 marca 2023

W miejscu dawnej fabryki czekolady, na poznańskich Jeżycach znajduje się kolejna z wyjątkowych realizacji, której jesteśmy generalnym wykonawcą. Jest to czwarty po A, B oraz E budynek, powstający w ramach osiedla Goplana. Projekt realizujemy na zlecenie Colian Developer. Nowopowstająca Goplana F będzie miała dziewięć kondygnacji nadziemnych oraz dwukondygnacyjną…

27 lutego 2023

W poniedziałek, 27 lutego bieżącego roku odbyła się uroczystość zawieszenia symbolicznej wiechy na inwestycji Goplana E, zlokalizowanej na ulicy św. Wawrzyńca 11 w Poznaniu. To projekt, który był realizowany przez naszą firmę na zlecenie Colian Developer. Inwestycja osiągnęła stan surowy, a teraz będą prowadzone prace wykończeniowe wewnątrz budynku.

31 stycznia 2023

31 stycznia, uhonorowano dwóch naszych pracowników podczas targów BUDMA. Pan Jerzy Hanys oraz Pan Zenon Janusz Oryl otrzymali prestiżowe odznaki honorowe „Za zasługi dla Budownictwa” od Wiceministra Rozwoju i Technologii.

2 listopada 2022

2 listopada rozpoczęliśmy budowę najnowszej inwestycji dla Ronson Development – Osiedla Grunwald Między Drzewami, przy ulicy Smardzewskiej 9-11 w Poznaniu. Będzie to wyjątkowo ekologiczna i zielona przestrzeń mieszkalna.

7 lipca 2022

7 lipca, wspólnie z deweloperem – Cordia – na Jeżycach wmurowaliśmy kamień węgielny pod rewitalizację poznańskiej Modeny. Tą uroczystością symbolicznie rozpoczęliśmy pracę na jednym z najbardziej znanych w Poznaniu obiektów..

11 kwietnia 2022

Nowe Ogrody VI, Nowe Ogrody VII, a teraz pora na Nowe Ogrody VIII. Miło nam poinformować, że nasza firma została wybrana przez firmę Proxin Investment jako generalny wykonawca kolejnego budynku w ramach budowy osiedla Nowe Ogrody na poznańskich Jeżycach.

7 kwietnia 2022

Poznańskie Jeżyce są od kilku lat jedną z najprężniej rozwijających się dzielnic. Powstaje tam wiele nowych budynków mieszkaniowych – w czym mamy swój duży udział. Za chwilę znów ruszymy do pracy, a wszystko za sprawą nowej inwestycji, której zastaliśmy generalnym wykonawcą. Inwestor – Cordia Polska – powierzył nam budowę kompleksu mieszkaniowego na terenie dawnych zakładów…

18 marca 2021

Instytucja skupia więc wszelkie podmioty gospodarcze zajmujące się budownictwem, usługami budowlanymi, produkcją i obrotem materiałami budowlanymi, spółdzielnie mieszkaniowe czy zawodowych inwestorów. 

13 grudnia 2021

Wierzymy, że dzięki temu tegoroczne święta będą dla tej rodziny wyjątkowo radosne. Dziękujemy wszystkim firmowym Mikołajom zaangażowanym w zbiórkę prezentów.