Nowy_Sołacz

Nowy Sołacz

Drzymały, Poznań

Przedstawiamy Nowy Sołacz, kameralną inwestycję przy ulicy Drzymały w Poznaniu, której jesteśmy generalnym wykonawcą. Praca nad projektem została zlecona przez firmę Mak Dom – cenionego i doświadczonego dewelopera.

Kameralny budynek składa się z 3 kondygnacji (w sąsiedztwie przeważa niska zabudowa), na których rozlokowanych zostało 60 mieszkań o powierzchni od 43 do 67 mkw. Niewątpliwym atutem inwestycji jest jej wyjątkowa lokalizacja w uwielbianej przez poznaniaków dzielnicy, która oferuje wiele atrakcyjnych, zielonych terenów do wypoczynku i rekreacji.

Do realizacji tego projektu wykorzystaliśmy najwyższej jakości materiały wykończeniowe, dzięki czemu budynek spełnia najwyższe standardy jakości. Inwestycja zakładała wykorzystanie m.in. wapienno-piaskowych bloków, które są gwarancją izolacyjności akustycznej czy innowacyjnego odwodnienia balkonów.

Naturalne materiały, jak np. wysokiej klasy drewniane okna czy mechaniczna wentylacja czynią z Nowego Sołacza inwestycję prawdziwie prestiżową.

Galeria