Firma W.P.I.P. – MARDOM została założona w 1992 r. w Poznaniu. Od początku swojej działalności zajmujemy się architekturą kubaturową – w szczególności budową budynków wielorodzinnym. Przez blisko 30 lat wybudowaliśmy wiele obiektów mieszkaniowych oraz przemysłowych.

Dla inwestycji realizowanych przez W.P.I.P. – MARDOM charakterystyczna jest wysoka jakość użytych materiałów oraz terminowa realizacja. Nasza firma znana jest na rynku także ze względu na nowoczesne rozwiązania, które wykorzystujemy przy realizacji swoich projektów. Współpracujemy w tym celu z renomowanymi producentami oraz wykonawcami. Systematycznie budujemy swoje portfolio oraz markę solidnego i godnego zaufania generalnego wykonawcy.

pexels-anete-lusina-4792479

 

Obiekty zrealizowane przez W.P.I.P. – MARDOM na przestrzeni lat na dobre wpisały się w krajobraz stolicy Wielkopolski. Budowane przez nas osiedla są dziś synonimem bezpieczeństwa i komfortu. To też nadrzędne wartości, które stanowią znak rozpoznawczy każdej realizowanej inwestycji.

pexels-mathias-pr-reding-7108780

 

Ciężka praca, terminowość realizowanych projektów, partnerskie podejście do prowadzenia biznesu i wsłuchiwanie się w potrzeby rynku – to czynniki, które złożyły się na sukces W.P.I.P. – MARDOM i stanowią naszą niezwykłą siłę.

Nasze nagrody
Bitmap
Bitmap (1)
Bitmap (2)
Bitmap (3)
Referencje